EROTICA 2020

0
0
:
0
0

Kolekcja #2 - "The Cure", czyli co nami kierowało

Dokładnie 10 czerwca miejsce będzie mieć premiera naszej nowej kolekcji. Kolekcji, której postanowiliśmy nadać tytuł “The Cure”.

 

Zanim jednak przejdę do opisania idei, która stała za stworzeniem takich, a nie innych projektów, opowiem Wam trochę o zmianach, jakie wprowadziliśmy w płaszczyźnie technicznej. Mam tu na myśli sposób wykonania bluz, a więc udoskonalony, luźniejszy krój, a także nowy i lepszy materiał.

 

Dzięki tym zmianom udało się wyeliminować problem, na który wielu z Was narzekało, czyli zbyt mocno opinające ściągacze, przez które bluzy potrafiły się źle układać.

 

Wyglądają one teraz po założeniu znacznie lepiej i ciekawiej, podczas gdy sam materiał jest trwalszy i milszy w dotyku, a jednocześnie potrafi zapewnić ciepło, nie zwiększając wagi produktu. Ponadto poprawiona została technika utworzenia nadruku, który niestety w poprzedniej edycji potrafił w niektórych przypadkach zanadto się miąć oraz łamać, a co nie ma już miejsca przy obecnej kolekcji.

 

Kolejną, a także ostatnią zmianą w tej kategorii, jest zwiększona ilość produktów. Poza akcesoriami dodatkowymi, czyli czapkami z haftem oraz grawerowanymi zapalniczkami, w sklepie dostępne będą także dwie różne kolorystyki bluzy z linii PRIMAL, gdyż przy okazji poprzedniego dropu wielu z Was pytało nas o jej czarną wersję.

 

Dość już jednak o aspektach technicznych, w końcu post powstał po to, by opisać Wam to, co kierowało nami przy stworzeniu samych projektów widniejących na naszych bluzach, bo jak zawsze, za grafikami stoi przesłanie znacznie bardziej rozwinięte niż może się wydawać.

 

 

 

 

Caviar Garments PRIME “Consumptionism” Hoodie.

 

Mamy wrażenie że dzisiejsze społeczeństwo trochę się zagubiło we własnych wartościach. Coraz ważniejszym staje się “mieć”, niż “doświadczyć”. A to nie rzeczy, lecz właśnie doświadczenia kreują to, kim jesteśmy. Konsumpcyjny styl życia stopniowo coraz bardziej niszczy prawdziwe wartości oraz narzuca nam tempo życia, z którym sami sobie nie radzimy, sprawia, że sami ze sobą nie czujemy się dobrze. Kluczem do poradzenia sobie z tą chorobą trawiącą nasze społeczeństwo, według nas, jest minimalizm. Tylko spokój i uproszczenie tego, jak wygląda nasze dzisiejsze życie może nas uratować przed nieodwracalną klęską. Sami zdecydujcie.

 

Cała idea przedstawiona została za pomocą nadruku, na którym znalazło się nasze autorskie zdjęcie, jego krótka interpretacja, oraz kilka dodatkowych elementów. Oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, że tak naprawdę sami jesteśmy częścią tej maszyny zwanej konsumpcjonizmem i wcale tego nie ukrywamy, wystarczy że przyjrzycie się dobrze całej grafice, a dostrzeżecie, że my również jesteśmy zaplątani w tą sieć.

 

 

 

Caviar Garments PRIMAL “Minimalism” Hoodie.

 

W pewien sposób jest to kontynuacja projektu z linii PRIME, w którym minimalizm ukazujemy jako lek dla dzisiejszego społeczeństwa. Jest to bluza ze zdobieniem znacznie prostszym niż w pierwszym modelu, z dużym haftem “minimalism.” widniejącym na plecach, podczas gdy na przodzie znaleźć można jedynie prosty haft otwartej dłoni, z logo Caviaru położonym na niej w formie małej tabletki, oraz podpisem “Here, take your pill”.

 

Ma to ukazywać swoisty paradoks, iż mimo bycia częścią tego konsumpcyjnego stylu życia, staramy się jednocześnie z nim walczyć, że sami promujemy wspomniany lek w postaci minimalizmu, a także fakt, że cała idea Caviar Garments obraca się właśnie wokół projektów, mających uderzać w istotne i aktualne problemy naszego społeczeństwa i otaczającej nas rzeczywistości.

 

 

Wybór należy do Ciebie. Dołącz do kolektywu.