EROTICA 2020

0
0
:
0
0

Czym jest Caviar?

Przede wszystkim jest formą ekspresji. Codzienne zdarzenia, rutyna, nałogi, problemy, szczęście oraz konflikty - wszystko to, co dostrzegamy i analizujemy, a następnie nadajemy temu kształt, by bezpośrednio bądź też metaforycznie przekazać Wam nasze idee i przemyślenia za pomocą ciekawych i oryginalnych wzorów.

Caviar to także zespół młodych i ambitnych ludzi o wielu zainteresowaniach ulokowanych w najróżniejszych, nierzadko odmiennych od siebie dziedzinach. Jednym z nich jest właśnie pasja do odzieży, jej projektowania, śledzenia rozwoju, a także jej produkcji. Niekoniecznie wiąże się to ze ślepym podążaniem za modą i trendsetterami. Zespół Caviar bardzo ceni sobie odmienność, własny styl i jego ekspozycję.
Chcemy sprostać potrzebom tych, dla których odzież ma za zadanie nieść przesłanie i zwracać uwagę na faktyczne problemy, jak i tych, którzy cenią sobie minimalistyczne wzory, nie wykluczając scalenia wyżej wymienionych w jeden produkt.

W momencie, gdy „Caviar” spotyka „Garments” powstaje coś wyjątkowego. Pomysły i idee zostają naniesione na ubrania, a do nich dołącza także logo i marka, by nadać całemu projektowi odrębność, spójną ideę i jeszcze lepiej pomóc Wam odnaleźć i ukazać samych siebie.

Caviar to dwuliniowy projekt zwracający uwagę na zagadnienia związane ze społeczeństwem i przynależnością do niego. Nie zapomina on jednak o prostocie i minimalizmie, jakże kluczowym w dzisiejszym świecie.

Dlatego wyróżniamy linię PRIME, gdzie lokowane zostają koncepty, którym nadać chcemy nieco głębszy sens, wytknąć wady i nieścisłości świata oraz społeczeństwa, nie bojąc się przy tym zahaczyć o tematy niełatwe i poważne, nieraz kontrowersyjne.

 

Natomiast w linii PRIMAL odnajdą się zwolennicy prostych i minimalistycznych wzorów, które w zgrabny sposób nawiązują do poruszanej przez nas problematyki.

Oto, co kryje się pod nazwą „Caviar Garments”.
Emocje, idee, przemyślenia, a także zarówno maksymalizm jak i minimalizm.


Wszystkie zdjęcia i grafiki naniesione na produkty spod marki Caviar są wykonane przez zespół Caviar Garments.

 

Dołącz do kolektywu.