EROTICA 2020

0
0
:
0
0

Caviar a Streetwear

Streetwear. Pojęcie, które w ostatnich latach stało się zarówno w naszym kraju jak i na świecie, w środowisku niemal każdego z nas dość popularne. Może ono oznaczać nasz styl, coś co nas satysfakcjonuje, sposób określania ubioru, czy też sposób wyrażania samego siebie, a nawet specyficzny humor. W końcu chyba spotkaliście się z żartami “typu streetwear”?

 

Skąd jednak właściwie wywodzi się streetwear i czym tak naprawdę jest?

Umownie przyjętym zostało, że powstał on na przełomie lat 70’ i 80’, głównie za sprawą kultury surfingowej, a nieco później modzie skate. Mówią Wam coś marki Stussy czy Supreme, prawda? To właśnie z tych środowisk się wywodzą i ponoć nadal na nich skupiają.

Streetwear jednak nie ogranicza się tylko do tych konkretnych kultur, gdyż tym, czym tak naprawdę przyciąga do siebie ludzi, jest jego ponadczasowość oraz unikatowość. Oznacza to porzucenie pogoni za najnowszymi trendami i pójście własną drogą, co da się zauważyć przyglądając się topowym markom i ich kolekcjom.

 

Ta swoista społeczność jest przede wszystkim dla tych, którzy nie boją się pokazać własnego “ja”. Dla tych, którzy chcą eksponować własny styl i nie straszny im fakt, że coś, co mają właśnie na sobie odbiega nie tylko od obecnych trendów, ale nieraz też wręcz od normy. Jest to ponadczasowy styl, który daje niemal nieograniczone możliwości ukazania własnego indywidualizmu, nieustannie przełamując schematy narzucane przez modę.

Jaki to ma zatem związek z Caviarem?

 


Naszym priorytetem jest umożliwienie Wam wyróżnienia się i bycia samym sobą, poprzez oryginalne wzory i ciekawy przekaz. Caviar skupia się właśnie na tej odmienności oraz na tym, by odzież była czymś więcej niż tylko ozdobą. By niosła za sobą przekaz i swoisty styl życia. Chcemy dać Wam możliwości i zachęcić do pójścia własną drogą. Paradoksalnie pragniemy, by nasi klienci byli pewną społecznością indywidualistów, buntowników oraz tych, którzy nie boją się łamać zasad. I właśnie tutaj łączą się drogi naszej ideologii, oraz świata streetwearu. W miejscu, w którym porzucone zostają schematy.